Serwis

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych. Nie jesteśmy "serwisem maszynowym" więc oddając do nas deskę, możecie być pewni że dostaniecie ją z powrotem zrobioną tak jak my robimy na codzień swoje deski. Nie skończy się Wam nagle ślizg czy krawędź, ślizg nie będzie znowu suchy po jednym zjeździe.

Używamy tych samych materiałów i narzędzi którymi robimy na codzień swoje i teamowe deski. Możemy przygotować Wam deskę do codziennej jazdy, możemy także przygotować Wam sprzęt na zawody. To oczywiście wiąże się z dużo większą ilością czasu który musimy na to poświęci a także użyć innych materiałów, nie jest to więc tania usługa

Orientacyjne koszty:
- podstawowy serwis czyli ostrzenie (bez podcięcia) krawędzi i smarowanie na gorąco smarem bazowym/treningowym to 50-80zł w zależności o stanu w jakim deska/narty do nas trafi.
- serwis z podcięciem krawędzi, polerowaniem diamentem i smarowaniem smarami LF (LowFluor) to ponad 100zł.

Zapraszamy na:
- Ręczne ostrzenie i smarowanie
- Ustawianie i regulacja
- Sprawdzenie sprzętu
- Przygotowanie sprzętu na zawodyZapraszamy także do lektury artykułu na temat domowego serwisowania sprzętu, zamieszczonego na SnowboardAcademyWszelkie prawa zastrzeżone, e-mail: info@shaman-snowboard.pl kom: 512 166 44O (po 17:00), Kraków (okolice węzła Wielickiego)